Turnieje w Polsce

29 sierpnia – 30 sierpnia

Krajowy Turniej Elity (KTE)

Miejsce: Józefosław

WIĘCEJ

10 września – 13 września

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U23) 

Miejsce: Białystok

Roczniki: 1997-2002

WIĘCEJ

17 września – 20 września

56. Indywidualne Mistrzostwa Polski (IMP)

Kategoria: Elita

Miejsce: Białystok

WIĘCEJ

9 października – 11 października

Otwarte Grand Prix (GE)

Kategoria: Elita

WIĘCEJ

10 września – 13 września

Mistrzostwa Polski Juniorów (IMPJ)

Miejsce: Białystok

Roczniki: 1997-2002

WIĘCEJ

16 października – 18 października

Grand Prix Juniorów (GPJ)

Miejsce: Warszawa

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

27 listopada – 29 listopada

Grand Prix Juniorów (GPJ)

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

4 grudnia – 6 grudnia

Grand Prix Polski Juniorów (GPPJ)

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

18 grudnia – 20 grudnia

Drużynowe Mistrzostwa Polski kategorii wiekowych

Kategoria: Juniorzy (DMPJ)

Miejsce: Białystok

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

29 sierpnia – 30 sierpnia

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych (KTJM)

Miejsce: Józefosław

WIĘCEJ

10 września – 13 września

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców (MMP/IMPJ)

Miejsce: Białystok

Roczniki: 1997-2002

WIĘCEJ

12 września – 13 września

Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (ELOOM)

Miejsce: Głubczyce, Solec Kujawski, Kiełczów

Roczniki: 2003-2004

WIĘCEJ – strefa G

WIĘCEJ – strefa B

WIĘCEJ – strefa D

25 września – 27 września

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (IMPJM) Zgłoszenia: do 28.08 na wgir@pzbad.pl

Miejsce: Łęczna

Roczniki: 2003-2004

WIĘCEJ

10 października – 11 października

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych (KTJM)

Miejsce: Miastko

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

17 października – 18 października

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych (KTJM)

Miejsce: Słupsk

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

17 października – 18 października

Memoriał Andrzeja Janeckiego 

Kategoria: Juniorzy Młodsi (KTJM)

Miejsce: Warszawa

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

23 października – 25 października

Grand Prix Juniorów Młodszych (GPJM)

Miejsce: Sianów

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

13 listopada – 15 listopada

XX Mazovia Junior Cup

Grand Prix Juniorów Młodszych (GPJM)

Miejsce: Marki

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

21 listopada – 22 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych (KTJM)

Miejsce: Miastko

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

4 grudnia – 6 grudnia

Grand Prix Polski Juniorów Młodszych (GPPJM)

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

18 grudnia – 20 grudnia

Drużynowe Mistrzostwa Polski kategorii wiekowych

Kategoria: Juniorzy Młodsi (DMPJM)

Miejsce: Białystok

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

3 września – 6 września

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików (IMPM)

Miejsce: Bieruń

Roczniki: 2005-2006

WIĘCEJ

12 września – 13 września

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM)

Miejsce: Głubczyce, Kiełczów

Roczniki: 2005-2008

WIĘCEJ – strefa G

WIĘCEJ – strefa D

19 września

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM)

Miejsce: Solec Kujawski

Roczniki: 2005-2008

WIĘCEJ – strefa B 

10 października – 11 października

Krajowy Turniej Młodzików (KTM)

Miejsce: Miastko

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

16 października – 18 października

Grand Prix Młodzików (GPM)

Miejsce: Warszawa

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

7 listopada – 8 listopada

Krajowy Turniej Młodzików (KTM)

Miejsce: Polanów

Roczniki: 2006 i później

WIĘCEJ

21 listopada – 22 listopada

Krajowy Turniej Młodzików (KTM)

Miejsce: Miastko

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

27 listopada – 29 listopada

Grand Prix Młodzików (GPM)

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

4 grudnia – 6 grudnia

Grand Prix Polski Młodzików (GPPM)

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

18 grudnia – 20 grudnia

Drużynowe Mistrzostwa Polski kategorii wiekowych

Kategoria: Młodzicy (DMPM)

Miejsce: Białystok

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

1 października – 4 października

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych (IMPMM)

Miejsce: Głubczyce

Roczniki: 2007 i później

WIĘCEJ

10 października – 11 października

Krajowy Turniej Młodzików Młodszych (KTMM)

Miejsce: Miastko

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

17 października – 18 października

Krajowy Turniej Młodzików Młodszych (KTMM)

Miejsce: Słupsk

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

23 października – 25 października

Grand Prix Młodzików Młodszych (GPMM)

Miejsce: Sianów

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

7 listopada – 8 listopada

Krajowy Turniej Młodzików Młodszych (KTMM)

Miejsce: Polanów

Roczniki: 2006 i później

WIĘCEJ

13 listopada – 15 listopada

XX Mazovia Junior Cup

Grand Prix Młodzików Młodszych (GPMM)

Miejsce: Marki

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

21 listopada – 22 listopada

Krajowy Turniej Młodzików Młodszych (KTMM)

Miejsce: Miastko

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

4 grudnia – 6 grudnia

Grand Prix Polski Młodzików Młodszych (GPPMM)

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

18 grudnia – 20 grudnia

Drużynowe Mistrzostwa Polski kategorii wiekowych

Kategoria: Młodzicy Młodsi (DMPMM)

Miejsce: Białystok

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ