Kadra Narodowa

ELITA

(skład Kadry Narodowej Elit na I półrocze 2020)

ZAWODNICZKI

1. Wiktoria Adamek

Klub: UKS Ząbkowice
Data urodzenia: 09.10.1999

2. Wiktoria Dąbczyńska

Klub: MKS Orlicz Suchedniów
Data urodzenia: 04.05.1999

3. Aleksandra Goszczyńska

Klub: SKB Suwałki
Data urodzenia: 16.02.1999

4. Anastasiya Khomich

Klub: SKB Suwałki
Data urodzenia: 27.09.2002

5. Dominika Kwaśnik

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 31.08.2001

6. Olga Miksza

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 21.05.1999

7. Joanna Rudna

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 12.02.1996

8. Karolina Szubert

Klub: SKB Suwałki
Data urodzenia: 03.08.2001

9. Magdalena Świerczyńska

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 04.04.1998

ZAWODNICY

10. Miłosz Bochat

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 19.12.1995

11. Adam Cwalina

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 26.01.1985

12. Mateusz Dubowski

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 22.11.1992

13. Maciej Matusz

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 13.01.2001

14. Michał Rogalski

Klub: UKS Hubal Białystok
Data urodzenia: 23.06.1987

15. Przemysław Szydłowski

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 12.04.1996

16. Paweł Śmiłowski

Klub: UKS Hubal Białystok
Data urodzenia: 26.08.1998

17. Mateusz Świerczyński

Klub: SKB Suwałki
Data urodzenia: 05.03.1995

18. Wiktor Trecki

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 15.12.2001

JUNIORZY

(skład Kadry Narodowej Juniorów na I półrocze 2020)

ZAWODNICZKI

1. Laura Bujak

Klub: UKS Dwójka Bytów
Data urodzenia: 22.05.2001

2. Dominika Chojnacka

Klub: KS Chojnik Jelenia Góra
Data urodzenia: 17.08.2002

3. Anna Duda

Klub: UKS Dwójka Bytów
Data urodzenia: 03.08.2001

4. Marcelina Frańczuk

Klub: Sportowa Politechnika Gdańsk
Data urodzenia: 02.03.2002

5. Weronika Górniak

Klub: UKS Milenium Warszawa
Data urodzenia: 14.02.2002

6. Zuzanna Jankowska

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 18.08.2002

7. Zuzanna Luban

Klub: STB Energia Lubliniec 
Data urodzenia: 29.08.2002

8. Jessica Orzechowicz

Klub: UKS Sokół Ropczyce
Data urodzenia: 12.10.2002

9. Aleksandra Pająk

Klub: MKS Orlicz Suchedniów
Data urodzenia: 13.07.2001

10. Aleksandra Radziszewska

Klub: UKS Hubal Białystok
Data urodzenia: 26.07.2002

ZAWODNICY

11. Karol Budny

Klub: Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle
Data urodzenia: 28.04.2002

12. Łukasz Cimosz

Klub: KS Chojnik Jelenia Góra
Data urodzenia: 29.03.2001

13. Kajetan Jeziak

Klub: CT Arena Hawel Academy Poznań
Data urodzenia: 24.08.2002

14. Yevhen Kobzar

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 21.01.2002

15. Patryk Kordek

Klub: UKS Aktywna Piątka Przemyśl
Data urodzenia: 05.10.2001

16. Szymon Maciąg

Klub: UKS Hubal Białystok
Data urodzenia: 16.01.2002

17. Mikołaj Piórkowski

Klub: KS Badminton Kobierzyce
Data urodzenia: 19.05.2002

18. Szymon Stokfisz

Klub: UKS Unia Bieruń
Data urodzenia: 13.09.2001

19. Jakub Suszyński

Klub: UKS Unia Bieruń
Data urodzenia: 22.11.2002

20. Mikołaj Wrzalik

Klub: KS Badminton Kobierzyce
Data urodzenia: 19.07.2002

JUNIORZY MŁODSI

(skład Kadry Narodowej Juniorów Młodszych na I półrocze 2020)

ZAWODNICZKI

1. Dominika Gajda

Klub: Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle
Data urodzenia: 23.05.2004

2. Izabella Kamola

Klub: UKS Badminton Stare Babice
Data urodzenia: 29.01.2004

3. Anastasiia Kosenchuk

Klub: UKS Hubal Białystok
Data urodzenia: 31.05.2003

4. Martyna Kowalczyk

Klub: UKS Kometa Sianów
Data urodzenia: 04.03.2004

5. Magdalena Łuczak

Klub: KS Hubertus Zalesie Górne
Data urodzenia: 26.02.2004

6. Antonina Marszałek

Klub: UKS Plesbad Pszczyna
Data urodzenia: 12.12.2003

7. Julia Pławecka

Klub: UKS Plesbad Pszczyna
Data urodzenia: 12.08.2003

8. Joanna Podedworny

Klub: UKS Plesbad Pszczyna
Data urodzenia: 19.02.2005

9. Julia Prokopczuk

Klub: Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle
Data urodzenia: 05.05.2003

10. Aleksandra Wrońska

Klub: UKS Plesbad Pszczyna
Data urodzenia: 04.12.2003

11. Daria Zimnol

Klub: UKS Plesbad Pszczyna
Data urodzenia: 10.07.2003

ZAWODNICY

12. Tomasz Buza

Klub: UKS Milenium Warszawa
Data urodzenia: 05.05.2004

13. Maksymilian Danielak

Klub: KKS Ruch Piotrków Trybunalski
Data urodzenia: 29.10.2004

14. Kacper Górniak

Klub: KS Chojnik Jelenia Góra
Data urodzenia: 20.01.2003

15. Piotr Heinke

Klub: KS Chojnik Jelenia Góra
Data urodzenia: 02.06.2003

16. Kamil Kisielewski

Klub: UKS Hubal Białystok
Data urodzenia: 14.05.2004

17. Adrian Krawczyk

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 10.04.2003

18. Dominik Kwinta

Klub: UKS KSBad Kraków
Data urodzenia: 27.07.2004

19. Piotr Liszka

Klub: UKS Unia Bieruń
Data urodzenia: 24.03.2004

20. Jakub Melaniuk

Klub: UKS Unia Bieruń
Data urodzenia: 28.09.2003

21. Andrzej Niczyporuk

Klub: AZS UW Warszawa
Data urodzenia: 14.08.2003

22. Dawid Perkowski

Klub: UKS Hubal Białystok
Data urodzenia: 17.08.2004

23. Mikołaj Szymanowski

Klub: Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle
Data urodzenia: 27.11.2003

24. Szymon Ślepecki

Klub: LKS Technik Głubczyce
Data urodzenia: 10.07.2003

25. Piotr Tomaszewski

Klub: UKS Wschodnia 12 Kielce
Data urodzenia: 02.07.2004

26. Bartosz Wata

Klub: UKS KSBad Kraków
Data urodzenia: 30.08.2004

MŁODZICY

(skład Kadry Narodowej Młodzików na I półrocze 2020)

ZAWODNICZKI

1. Anna Czuchra

Klub: UKS Unia Bieruń
Data urodzenia: 17.03.2005

2. Maja Janko

Klub: LKS Technik Głubczyce
Data urodzenia: 07.06.2007

3. Emilia Jochacy

Klub: UKS Unia Bieruń
Data urodzenia: 16.08.2006

4. Lena Makowska

Klub: AZS UW Warszawa
Data urodzenia: 11.08.2008

5. Hanna Niczyporuk

Klub: AZS UW Warszawa
Data urodzenia: 09.03.2007

6. Julia Piwowar

Klub: BKB Set Mazańcowice
Data urodzenia: 24.04.2005

7. Klaudia Płusa

Klub: UKS Korona Pabianice
Data urodzenia: 17.05.2006

8. Gabriela Skórkowska

Klub: UKS Unia Bieruń
Data urodzenia: 08.08.2005

9. Emilia Skrzek

Klub: UKS Orbitek Straszęcin
Data urodzenia: 12.01.2005

10. Julia Stankiewicz

Klub: UKS Hubal Białystok
Data urodzenia: 20.11.2005

11. Kinga Stokfisz

Klub: UKS Unia Bieruń
Data urodzenia: 25.04.2006

12. Marta Styczyńska

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 12.02.2005

13. Natalia Witkowska

Klub: UKS Plesbad Pszczyna
Data urodzenia: 19.01.2006

14. Julia Wójcik

Klub: Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle
Data urodzenia: 30.10.2006

15. Oliwia Zielińska

Klub: LKS Technik Głubczyce
Data urodzenia: 21.02.2007

16. Sonia Żwan

Klub: AZS UW Warszawa
Data urodzenia: 28.02.2007

ZAWODNICY

17. Wojciech Budny

Klub: Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle
Data urodzenia: 26.02.2007

18. Arkadiusz Dydyński

Klub: UKS Orbitek Straszęcin
Data urodzenia: 01.02.2005

19. Jan Frańczak

Klub: UKS Wschodnia Kielce
Data urodzenia: 04.10.2005

20. Mateusz Golas

Klub: LKS Technik Głubczyce
Data urodzenia: 22.07.2006

21. Kamil Markus

Klub: UKS Korona Pabianice
Data urodzenia: 22.12.2007

22. Michał Melaniuk

Klub: UKS Milenium Warszawa
Data urodzenia: 08.01.2006

23. Aleksander Mitroszewski

Klub: UKS Hubal Białystok
Data urodzenia: 11.04.2006

24. Mikołaj Morawski

Klub: KS Badminton Kobierzyce
Data urodzenia: 14.03.2007

25. Sebastian Pinkowicz

Klub: UKS Unia Bieruń
Data urodzenia: 21.08.2007

26. Krzysztof Podkowiński

Klub: UKS Hubal Białystok
Data urodzenia: 11.01.2007

27. Michał Szczypka

Klub: BKB Set Mazańcowice
Data urodzenia: 20.03.2005

28. Jan Wilczak

Klub: ABRM Warszawa
Data urodzenia: 11.06.2005

Baza danych

Zaloguj się do Bazy Danych Polskiego Związku Badmintona i znajdź potrzebne informacje!